Jakich produktów finansowych szukamy?

Kredyt w domu – znak czasów

Zainteresowane produktami finansowymi bywa bardzo różne, przede wszystkim jednak liczy się wiarygodność i rzetelność oferty. Obecnie stały się modne kredyty przyznawane w domu kredytobiorcy. Przedstawiciel wybranej firmy umawia się na spotkanie i przynosi ze sobą pieniądze, więc nie trzeba ani czekać z formalnościami, ani też dokądkolwiek jechać, tracić czas itd. Można też umówić się na spłatę zobowiązania w ten sam sposób. Nowoczesna pomoc kredytowa ułatwia więc chyba najbardziej skomplikowany element załatwiania tego rodzaju wsparcia finansowego. Mniej formalności, mniej oczekiwania – bardziej atrakcyjny produkt.

Bez sprawdzania baz

Coraz więcej klientów szuka kredytów dostępnych nawet dla osób figurujących w różnych bazach. Najpowszechniejsze są wpisy w BIK, bo też najłatwiej tam trafić. Oferując kredyt bez bik, firma traci niewiele, bo potencjalny klient nie jest jakimś poważnym dłużnikiem, co najwyżej może lekko spóźnić się z płatnością. To ludzka rzecz. Inne firmy dopuszczają nawet wpisy w bazach „poważniejszych”, np. BIG lub KRD. Ryzyko trafienia na nierzetelnego klienta jest w tym przypadku większe, ale sama pożyczka kosztuje więcej, stąd rośnie potencjalny zysk z każdej osoby, która jednak spłaci swoje zobowiązanie.

Dostęp przez internet

Obecnie prawie wszystkie firmy umożliwiają klientom wypełnienie wiążącej umowy przez internet. Oznacza to, że aby zaciągnąć kredyt, nie trzeba wcale wychodzić z domu, nie istnieją wymogi wizyty w oddziale i wszystko dzieje się znacznie szybciej. Nowoczesne formy pomocy finansowej zupełnie minimalizują formalności i jest to mile widziane przez klientów.

2 komentarze

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *